adele hubnutí

Povedlo se jí to už při rozhovoru s princem Harrym a jeho chotí Meghan a teď si pro změnu vzala na paškál britskou zpěvačku, držitelku několika cen Grammy, Zlatého glóbu i Oscara. A jestli jsme toho o ní dosud věděli jen pramálo, teď pro změnu známe úplně všechno!. „Měla jsem ráda své tělo před tím a mám ho ráda i teď,“ vysvětlila Adele. Mám Angela a ten mi ke štěstí stačí.“. A skrz hudbu to umím nejlépe.“. U příležitosti vydání nového studiového alba si ale Adele (33) v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou (67) pustila pusu na špacír. A jaké jsou plány do budoucna? „Rozhodně jsem otevřená dalším dětem. „Je veselý, vtipný a strašně chytrý,“ vypočítala, čím ji přitahuje. Je nejúspěšnější zpěvačkou současnosti, přesto má i ona své bolístky, o nichž dosud na veřejnosti nemluvila. „Ptal se mě na tolik otázek, na které jsem mu nedokázala odpovědět.“ Nejnovější album, které je nadupané Adelinými autorskými texty o krachu vztahu, depresích i jejích pocitech, je proto věnované právě malému synovi.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email