airbike hubnutí

Je to spojení elipticalu (s během se posilují i ruce) a rotopedu a kolo musíte rozpohybovat pomocí nohou a rukou proti odporu vzduchu. Existují i skupinové lekce, ale mnohem lepší je si zaplatit soukromou hodinu a být pod dohledem trenéra. V ceně je i zapůjčení speciálního oblečení a trenér následně připraví sérii cviků přímo vám na míru. Za 20 minut procvičíte tolik, co by jinak trvalo hodinu a půl. Obohatíte svůj osobní život nejen o spoustu zábavy, ale i o pocit, že se o něj můžete skutečně opřít,“ říká Věra Vojtěchová, majitelka a zakladatelka pražských Domů jógy.. S nastupujícím podzimem ubývá venkovních aktivit, a proto přijdou vhod vnitřní lekce, ať už soukromé či skupinové. Co ji zkusit v páru? „Za zajímavou novinku posledních let, zejména pro mladší adepty jógy, lze považovat akrojógu, ve které si procvičíte sílu, pružnost a stabilitu spolu se svým partnerem. Proto přinášíme méně známé druhy cvičení, které jsou zábavné a stojí za vyzkoušení. Tabata je intervalový intenzivní trénink, který se jede ve vysokém tempu a střídá se. Baví nás i tabata s Michaelou Bláhovou na instagramu nebo videa od LadyLab.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email