aktin jak zhubnout

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí značka Aktin?

A:Značka Aktin nabízí široké portfolio produktů od zdravých cookies přes vitaminy po oříšková másla.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho jsou určeny produkty značky Aktin?

A:Produkty značky Aktin jsou určeny pro ty, kdo si nebojí utratit za kvalitu, ale výhledově je mohou dovolit i studenti.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo Slim a na co slouží?

A:Harmonelo Slim je nový produkt značky Harmonelo, který je jedinečný svým obsahem devíti složek, vhodných pro snížení nadváhy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní benefitky sirupů značky Harmonelo?

A:Sirupy značky Harmonelo jsou na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr a jsou vhodné pro podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co najdeme v magazínu, který spolu rozjeli zakladatelé značky Aktin?

A:Magazín, který rozjeli zakladatelé značky Aktin, má za cíl bourat mýty ve fitness světě a poskytovat co nejvíce relevantních informací pocházejících z důvěryhodných zdrojů.

Vzhledem k vysokým nákladům na vlastní výrobu jsou zatím produkty značky Aktin dražší, než by si Michal představoval. Už za několik měsíců spolu rozjeli magazín, který měl bourat mýty ve fitness světě, a dnes Michal Hubík řídí Aktin, jeden z největších webů zaměřených na zdravý životní styl v Česku. Svou představu prémiovosti a složení vypiplaného do posledního detailu si pak Michal konečně splňuje nedávno vzniklou vlastní značkou Aktin, pod kterou nabízí široké portfolio produktů od zdravých cookies přes vitaminy po tolik oblíbená oříšková másla.. „Chceme, aby si je koupili ti, kdo se nebojí utratit za kvalitu, ale aby si je výhledově mohl dovolit i student.“. Když Michal Hubík před deseti lety přišel do Brna, zaujaly ho v malém krámku levné proteinové tyčinky a od koupě ho neodlákal ani fakt, že byly několik měsíců prošlé.. Už za několik měsíců společně zakládali firmu Selltime, pod kterou rozjeli i Aktin.. Nejoblíbenějšími produkty se na několik měsíců staly trvanlivé potraviny jako vločky nebo oříšková másla, ale ze stoprocentního nárůstu se ještě teď těší i sekce vitaminů a minerálů. Nikdo je nikdy nepotvrdil, lidé jim věří a také se jimi řídí,“ vysvětluje jednatřicetiletý Michal původní motivaci za webem. Když Michal vypráví o své práci, několikrát zmíní, že jeho primárním záměrem je od začátku přimět společnost, aby lépe přemýšlela nad tím, co do svého těla dává.. „Dáváme si záležet na tom, abychom čtenáři poskytli co nejvíc relevantních informací pocházejících z důvěryhodných zdrojů,“ vysvětluje Hubík.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email