aloe vera drinking gel účinky

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je obsaženo v doplňku stravy Harmonelo Vitality?

A:Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky, obsahuje papain, bromelain a proteázy. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívající k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je hlavní přínos užívání Aloe vera gel drinku?

A:Aloe vera gel drink je vhodný díky svému množství antioxidantů, minerálů a vitamínů k dennímu užívání. Podporuje imunitní systém a zvyšuje vitalitu celého organizmu. Antioxidanty jsou molekuly, které omezují aktivitu kyslíkových radikálů, snižují pravděpodobnost jejich vzniku nebo je převádějí do méně reaktivních nebo nereaktivních stavů. Což má za následek, celkově lepší a zdravější stav buněk, tedy i celého organizmu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je dobře, že Harmonelo Vitality obsahuje Vitamin C?

A:Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je vhodné užívání doplňku stravy Harmonelo Vitality?

A:Harmonelo Vitality je vhodné pro každého, kdo se zajímá o své zdraví a chce podpořit svůj imunitní systém a vitalitu organismu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je prebiotická rozpustná vláknina z čekanky a jak působí v těle?

A:Prebiotická rozpustná vláknina z čekanky je přirozenou potravinovou složkou, která neprochází trávicím traktem v nezměněné podobě a slouží jako potrava pro přátelské střevní bakterie. Pomáhá tak podporovat zdravou mikroflóru a trávení.

Aloe vera gel drink je vhodný díky svému množství antioxidantů, minerálů a vitamínů k dennímu užívání. Podporuje imunitní systém a zvyšuje vitalitu celého organizmu. Antioxidanty jsou molekuly, které omezují aktivitu kyslíkových radikálů, snižují pravděpodobnost jejich vzniku nebo je převádějí do méně reaktivních nebo nereaktivních stavů. Což má za následek, celkově lepší a zdravější stav buněk, tedy i celého organizmu.

 

Harmonelo Vitality 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email