Aloe vera má mnoho úžasných využití

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak aloe vera pomáhá při pálení žáhy?

A:Gel z aloe vera době jídla snižuje příznaky gastroezofageální refluxní choroby (GERD) a může také zmírnit další problémy spojené s trávením. Má nízkou toxicitu, což z něj činí bezpečný a šetrný lék na pálení žáhy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může aloe vera nahradit ústní vodu?

A:Ano, aloe vera je bezpečná a účinná alternativa k ústním vodám na bázi chemikálií. Přírodní přísady rostliny, jejichž součástí je zdravá dávka vitaminu C, odstraňují plak a poskytují úlevu krvácejícím a oteklým dásním.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pomáhá aloe vera snižovat hladinu cukru v krvi?

A:Ano, dvě polévkové lžíce denně mohou snížit hladinu cukru v krvi u lidí s diabetem 2. typu. Lidé s cukrovkou, kteří užívají léky snižující hladinu glukózy, by však měli při konzumaci aloe vera postupovat opatrně.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může aloe vera pomoci při zácpě?

A:Ano, aloe vera je považováno za účinné přírodní projímadlo. Gel vyrobený z typických pokojových rostlin aloe vera dokáže zmírnit zácpu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak aloe vera pomáhá s péčí o kůži?

A:Aloe vera může pomoci udržet čistou a hydratovanou pokožku. Rostlina se daří v suchém, nestabilním podnebí, a proto její listy ukládají vodu. Tyto listy husté ve vodě v kombinaci se speciálními rostlinnými sloučeninami zvanými komplexní uhlohydráty z něj činí účinný zvlhčovač obličeje.

Je obecně známo, že gel z aloe vera zmírňuje spáleniny od slunce a pomáhá hojit rány. Věděli jste ale, že tato oblíbená rostlina v květináči může být použita k mnoha jiným účelům než jen na úlevu od úpalu a dekoraci domácnosti?

Úleva od pálení žáhy

Gastroezofageální refluxní choroba (GERD) je porucha trávení, která často vede k pálení žáhy. Gel z aloe době jídla snižuje příznaky GERD. Může také zmírnit další problémy spojené s trávením. Nízká toxicita rostliny z něj činí bezpečný a šetrný lék na pálení žáhy.

Přírodní alternativa k ústní vodě

Aloe vera je bezpečná a účinná alternativa k ústním vodám na bázi chemikálií. Přírodní přísady rostliny, jejichž součástí je zdravá dávka vitaminu C, odstraňují plak. Aloe vera poskytuje úlevu krvácejícím a oteklým dásním.

Snížení hladiny cukru v krvi

Dvě polévkové lžíce denně mohou snížit hladinu cukru v krvi u lidí s diabetem 2. typu.

Lidé s cukrovkou, kteří užívají léky snižující hladinu glukózy, by však měli při konzumaci aloe vera postupovat opatrně. Šťáva spolu s léky na cukrovku by mohla snížit počet glukózy na nebezpečnou hladinu.

Přírodní projímadlo

Aloe vera je považováno za účinné přírodní projímadlo. Gel vyrobený z typických pokojových rostlin aloe vera dokáže zmírnit zácpu.

Péče o kůži

K udržení čisté a hydratované pokožky můžete použít aloe vera. Může to být proto, že se rostlině daří v suchém, nestabilním podnebí. Aby přežila drsné podmínky, listy rostliny ukládají vodu. Tyto listy husté ve vodě v kombinaci se speciálními rostlinnými sloučeninami zvanými komplexní uhlohydráty z něj činí účinný zvlhčovač obličeje.

Rakovina prsu

Sloučeniny v listech rostliny – emodin – vykazuje potenciál zpomalení růstu rakoviny prsu. Tato pozitivní vlastnost aloe vera je stále ve fázi výzkumu, ovšem prozatímní výsledky tuto teorii podporují.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email