autoimunitní onemocnění střev

Podle specialistů na trávicí ústrojí klíč k úspěšnému těhotenství u pacientek s ISZ, mezi které patří Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida, tkví v jeho dobrém naplánování.. U nás jsou známé hlavně dva typy idiopatických střevních zánětů a sice Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida. Pravda ale i je, že při zhoršení onemocnění v době těhotenství pacientkám skutečně hrozí vyšší riziko předčasného porodu, a tedy i nízké porodní hmotnosti dítěte. Pacientkám v léčbě ISZ, a to i v období gravidity, pomáhají nová moderní biologická léčiva. V souvislosti s plánováním těhotenství pacientky s ISZ řeší i možnost dědičného přenosu ISZ na své dítě. Pacientky s diagnostikovanými ISZ, kterých je v Česku několik tisíc, se ale podle odborníků bohužel často mylně domnívají, že kvůli ISZ nemohou mít vlastní děti.. Dochází při nich k napadání a poškozování střevní sliznice. Nemoc u pacientů zasahuje často i klouby.. Většina způsobů léčby je dle ní v tomto ohledu zcela bezpečná a bez vážných nežádoucích účinků. U pacientů s Crohnovou nemocí zánět proniká celou stěnou střeva.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email