bakteriální zánět střev

Jogurt obsahuje probiotika (bakterie mléčného kvašení), které podporují trávení a krotí nadýmání. Papain v papájích je dalším enzymem, který pomáhá rozkládat potraviny a bojovat proti zánětu. Citronová šťáva je kyselinou velmi podobná zažívacím šťávám v žaludku, takže může pomoci zmírnit nadýmání a další příznaky zažívacích potíží. Okurka se svým vysokým obsahem vitaminu C zabraňuje nadměrnému zadržování vody v těle a nadýmání. Na nadýmání účinně zabírají i bylinky. Právě on obsahuje trávicí enzym zvaný zingibain (zázvorová proteáza), který pomáhá tělu štěpit bílkoviny, má tak příjemný relaxační účinek na střeva a snižuje zánět v tlustém střevě. Fenyklová semínka obsahují oleje, které podporují trávení, uvolňují trávicí trakt a snižují zánět. Nadýmání je běžný problém, se kterým se potýká mnoho z nás. Okurku jezte syrovou a přidávejte ji do salátů.. Radši se separujete na nejvzdálenější toaletu, která je k dispozici, a zároveň se modlíte, aby nikdo nebyl poblíž.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email