banán hubnutí

A řešení je ještě blíž, než si asi myslíte! Věděli jste, že jako spolehlivý uspávací prostředek funguje i banán?. Uvedené živiny ze žlutých cizokrajných pokladů dělají „medicínu“, jejíž konzumace poměrně rychle utlumí stres i úzkost, uvolní svalové napětí a zreguluje cirkadiální rytmus. K tomu přispívá i skutečnost, že banány platí za vynikající zdroj esenciální aminokyseliny zvané tryptofan. Chuťově dobré a cenově dostupné. Ano, přesně tohle jsou podle odborníků nejčastější příčiny nespavosti, kterou dle aktuálních statistik trpí zhruba třetina české populace. Když si na nich pochutnáte před spaním, o kvalitní odpočinek a hezké sny budete mít postaráno!. Věřte, nebo ne, pod slupkou banánů se skrývá i řešení zažívacích obtíží. Je to zásluha přítomných probiotik i prebiotik, která mají přímý vliv na rozmanitost střevního mikrobiomu. Toto ovoce odbourává nejen nespavost, podle četných studií také napomáhá při abstinenčních příznacích, třeba při odvykání kouření. To přesně jsou banány, které lze díky jejich všestrannosti kombinovat s celou řadou potravin.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email