bezlepková dieta hubnutí

Odborníci sice tvrdí, že kdo lepek snáší, neměl by ho vypouštět, ale chcete-li rychle a snadno zhubnout, a zvláště pak na břiše, vyzkoušejte bezlepkovou dietu. Pozor je potřeba dávat i na koření, dochucovadla, šťávy a tak dále.. Jak je to možné? Drtivá většina potravin s lepkem je v základu z mouky, takže koláče, buchty, dorty, sušenky a někdy i uzeniny jsou plné lepku. Jak vařit a péct bez lepku, se dozvíte v nové knize Bez lepku – sladké i slané recepty, kterou vydalo nakladatelství Smart Press.. Musíte se vyvarovat všeho, co obsahuje pšenici, ječmen, žito a škroby z nich. Musíte začít číst etikety a složení všech výrobků. Ovšem má to i svoje výhody. Jak sama říká, změnilo to celý jejich život, a zejména pohled na stravování. Bezlepková strava je nutností pro lidi, kteří trpí celiakií, ovšem zdá se, že i pro další lidi může být dobrou volbou. Bezlepková strava má samozřejmě svoje úskalí – především musíte „vyčistit“ domácnost od všeho, co lepkem zavání.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email