bezlepkova strava

Bezlepkové potraviny jsou k mání v každém supermarketu a jídla bez lepku už nabízí i kdejaká restaurace. Tahle stále populárnější dieta prý posiluje kosti, předchází depresím a snižuje četnost migrén. Jíst to, co je bez lepku – a to i když netrpíte celiakií? Ještě takový nápad neodsuzujte. Protože mezi střevy a mozkem existuje „přímá linka“ a jedno souvisí s druhým, někteří lékaři se domnívají, že uvedená dieta, která trávení zbytečně nezatěžuje, podstatně snižuje četnost migrén. Je vám tedy jasné, že potraviny, které tuto kritizovanou složku nemají, „dělají“ pravý opak, že? A podle všeho také zabraňují depresím a zlepšují kvalitu pokožky. A to zřejmě stojí za pokus, nemyslíte?. Navíc dodává energii a zabraňuje zánětům!. Vzhledem k tomu, že převážná většina členů bezlepkové komunity jsou jedinci s celiakií, která obvykle způsobuje vyšší riziko zánětu a tím i bolesti kloubů, jsou zmíněné potraviny navrženy tak, aby takovým stavům předcházely. To znamená, že mívají pevnější a odolnější kosti, na které si obávaná osteoporóza nepřijde.. Vy se jim tak nějak vyhýbáte, protože jinak zvaný gluten, který je zásobní bílkovinou zrn a obilovin, vám žádné potíže nezpůsobuje? To ale není důvod, který by vám v začlenění těchto pokrmů do stravy nějak překážel.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email