bílý slon imunita

Jarní reklama na doplněk stravy Bílý slon neunikla pozornosti Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Bílý slon a jeho bylinný extrakt na deprese. Reklama propagovala variantu přípravku Bílý slon – Deprese. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.. Podle vysílací rady zadavatel reklamy, firma White Elephant, porušil zákon, který zakazuje připisovat potravinám léčivé účinky.. „Ve verbální složce reklamy se objevuje tvrzení, že díky zmíněnému doplňku stravy je možné vyléčit deprese,“ zhodnotila kampaň vysílací rada. Odvysílání spotu na programu Šlágr 2 po několika měsících „ocenila“ pokutou ve výši 10 tisíc korun. Novinář se zaměřením na média. Doslova v reklamě zazní následující: „Přátelé, pryč s podzimními depresemi, stačí vám k tomu pouze jedno jediné. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email