burčák a zdraví

Pokud je burčák již kalný, většina cukru je prokvašená, burčák není svěží a sladký, naopak už má hodně alkoholu (klidně deset procent). 10. září proběhne Volba Miss Burčák se zajímavými soutěžemi a disciplínami, a to ve Valtickém Podzemí.. Burčák již z podstaty nemá rád dlouhý transport a nejlepší chuť má jen pár hodin (maximálně vydrží jeden až dva dny).. Podle zákona lze burčák prodávat od prvního srpna do třicátého listopadu. Naopak burčák v nejlepší kondici má jen tři až šest procent alkoholu.. Burčák je sice zdraví prospěšný, ale s jeho množstvím se to nemá přehánět.. Ta nejbližší, která bude zaměřená hlavně na tři druhy burčáku a pětatřicet druhů vín, se uskuteční v pátek 3. 9. Jak praví čeští vinaři, ten nejlepší burčák je však vždy u konkrétního vinaře. Dobrovolný svazek obcí Modré Hory chystá pro všechny turisty a cyklisty podzimní putování mezi vinohrady a sklípky s chutí burčáku. Například Château Valtice ve své Vinařské pohotovosti svůj první burčák roku 2021 prodávalo už v pátek 13. srpna.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email