burské oříšky zdraví

Arašídy skladujte v suchém a chladnějším prostředí. Arašídy, buráky nebo také burské oříšky jsou plody podzemnice olejné, což je luštěnina pocházející původně z Peru a Ekvádoru. Ve všech případech se jedná o cenné mikroživiny, které jsou nezbytné pro růst a správnou funkci svalů a celkové prospívání organismu. To všechno ale platí pouze v případě, že si vybíráte arašídy přírodní, tedy nepražené, nesolené nebo nemáčené v čokoládě či oblíbených slaných těstíčkách. „Plísně produkují nebezpečný aflatoxin, ten má schopnost se v lidském těle nahromadit a způsobit závažné zdravotní komplikace,“ upozorňuje Jiřina Mačková. V rozumném množství (jedna až tři polévkové lžíce nebo hrst denně) jsou arašídy skvělou součástí vyváženého jídelníčku dokonce i při hubnutí.. Tuky, které arašídy obsahují, jsou polynenasycené mastné kyseliny, které, na rozdíl například od těch ztužených nebo trans tuků, pomáhají udržovat zdravou hladinu tuků v krvi, což platí i pro. Resveratrol se nachází i v červeném víně, které Francouzi pijí ve velkém,. V opačném případě do sebe kromě všeho dobrého, co buráky obsahují, dostáváte mnoho nechtěných přidaných látek, jako jsou cukry, škroby, dochucovadla, sůl nebo ztužené tuky. Předejdete tím žluknutí a pomnožení plísní.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email