cbd brno

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotických kultur. Tyto produkty jsou vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je novým produktem Harmonelo?

A:Novým produktem Harmonelo je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem devíti složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Můžu ušetřit při nákupu Harmonelo produktů?

A:Ano, Harmonelo nabízí slevu 40% při nákupu čtyř balení.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Můžu si přivydělat s Harmonelo produkty?

A:Ano, Harmonelo nabízí zajímavý způsob přivýdělku. Na webu najdete článek, který Vás naučí jak si zajistit stálý příjem.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou Harmonelo produkty populární?

A:Ano, Harmonelo produkty mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákazníci se rádi vracejí.

Brno – Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně zahájila tříměsíční zkušební provoz vlastní experimentální pěstírny konopí. V nemocnici čekají na změnu v legislativě, díky které by mohli vypěstované produkty využít nejen k vědě, ale i jako léčiva. Pěstírna stála okolo dvou milionů korun a splnění schvalovacích podmínek nebylo pro nemocnici jednoduché.. Začali jsme uvažovat o tom, že by bylo lepší vybudovat pěstírnu ve vlastní režii,“ řekl ředitel Fakultní nemocnice u svaté Anny Vlastimil Vajdák. „Snaha o propojení vědecké a lékařské obchodní strategie je jedním z našich cílů,“ řekl ředitel Mezinárodního centra klinického výzkumu Pavel Iványi.. Kombinace nemocnice, výzkumného centra a vlastní výzkumné pěstírny je podle něj celosvětový unikát.. Stala se prvním zdravotnickým zařízením v České republice, která bude léčebné konopí pěstovat. Dříve měla nemocnice zájem na pěstování konopí pro výzkumné účely spolupracovat se zahraničním partnerem. Cílem jsou klinické studie a úzká spolupráce s Centrem pro léčbu bolesti. Všichni o konopí všechno ví, ale seriózních zdrojů je velmi málo,“ sdělil Trojan.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email