cbd co dela

Na to byl i ten průzkum, abychom zjistili například to, zda lidé chtějí jen tu jednu organizaci, kterou je Oktagon MMA, nebo zda jim tam něco vadí a chtěli by vidět i něco jiného a tak dále.. Například jsme si zaplatili průzkum trhu pro Česko i Slovensko a podle něj jsme zjišťovali i to, zda by byl prostor pro další organizaci. Začali jsme řešit jména, kdo by tam mohl být a podobně. Prošli jsme si s různými trenéry, manažery bojovníků nebo se samotnými bojovníky vše, co se jim líbí nebo nelíbí v rámci scény, co bychom mohli udělat lépe, a z toho vznikl tento současný koncept. Ten zahrnuje to, že na každém galavečeru by mělo být osm MMA zápasů a čtyři čistě jen v postoji, tedy thajský box v malých rukavicích třikrát 3 minuty.. Přišel za mnou jeden můj kolega, zápasník a předseda jednoho zápasnického klubu, s tím, že by chtěl udělat galavečer věnovaný bojovým sportům. Další mají být postupně v Ostravě, Brně, Košicích, Prievidzi a Praze. Bavili jsme se i s nimi, jak by mohl zmíněný galavečer vypadat, co by tam možná chtěli vidět nebo čím bychom se mohli odlišit. Refresher je vedoucí stránkou pro mladé v Česku a na Slovensku. Je každodenní destinací pro lidi, kteří se zajímají o hudbu, módu, filmy, techniku a přináší to nejzajímavější ze světa a domova..

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email