cbd effects

Již nyní se můžete těšit na písně kapely BLUE EFFECT, které si zazpíváte v podání AKUSTIK TRIO, kde zpívá a hraje Honza Křížek, zažijete písně nebo představení od KŮZLE HU.SOU., jistě se do svého vystoupení opře sbor Dany Houdkové ASIHLASY, lze očekávat zážitek v podobě hraní a zpěvu  od uskupení ZUŠ-BAND ORCHESTR ČÁSLAV, včetně představení dětí z tábora a večerního koncertu  rockové kapely KRIS.. Každým rokem si získává Festival na zelené louce větší zájem a přízeň návštěvníků. Na festivalu se objeví mnoho osob, muzikantů, divadelníků a opět bude moderovat Tomáš Fíla. Letos se dokonce organizátoři rozhodli s výpomocí sponzora poskytnout návštěvníkům skutečný zážitek, možnost vystoupat do výšky pomocí zakotveného horkovzdušného balónu a vidět svět z výšky alespoň na pár minut.. A to nejen díky velmi kvalitnímu programu na pódiu, krásnému  místu (festival probíhá v prostoru letního tábora, kde se konají nejen integrované letní tábory), velké tombole, dobrému jídlu, bohatému doprovodnému programu pro děti, vtipnému moderátorovi nebo díky benefici. Pomocí dobrovolného vstupného se totiž pomáhá dětem, které to skutečně potřebují.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email