cbd essens

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:0

A:Ano, Harmonelo sirupy mají již od samého začátku grandiózní odezvu a zákazníci se rádi vracejí.

Internetový prodej na stránce centralnilekarna.cz, kde kontrolovaná osoba nabízela doplněk stravy pod názvem. Internetový prodej na stránce www.tvojezdravi.eu, kde kontrolovaná osoba uvedla u několika doplňků stravy mj. Internetový prodej na stránce greenlion.cz, kde kontrolovaná osoba nabízela mj. Internetový prodej na stránce ahome.cz a reklama na facebookovém profilu AHome, kde kontrolovaná osoba mj. Internetový prodej na stránce https://mamaselva.eu, kde kontrolovaná osoba nabízela v sekci „POSÍLENÍ IMUNITY PROTI KORONAVIRU“ celkem 18 výrobků – doplňků stravy. Internetový prodej na stránce www.namaximum.cz, kde kontrolovaná osoba uvedla článek s názvem „Koronavirus a imunita“, v jehož sekci s názvem „DOPLŇKY VÝŽIVY, KTERÉ UDRŽÍ VAŠI IMUNITU VE VYNIKAJÍCÍ KONDICI“ byly přes proklik na jinou webovou stránku uvedené domény nabízeny doplňky stravy k prodeji. Internetový prodej a reklama na stránce essens.cz a reklama ve videu na YouTube (video s názvem: PharmDr. Dále pod záložkou „Probuď svou imunitu“, kde kontrolovaná osoba nabízela větší množství produktů, bylo mj. doplněk stravy ELIXÍR CRYSTAL 160 g, 400 g a 950 g za použití zakázaných léčebných tvrzení:. Potravinářská inspekce zjišťuje další a další případy zneužívání virové epidemie při prodeji doplňků stravy na internetu.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email