červený jetel tablety

Žloutenka

Žloutenka je onemocnění, které se projevuje žlutou barvou kůže a bělavými nebo žlutavými skvrnami na očních bulvách. Žloutenka je způsobena buď nemoci jater, nebo příliš velkým množstvím bilirubinu v krvi. Bilirubin je odpadní látka, která se tvoří při rozkladu červených krvinek.
Jetel lékařský (Latinsky: Phytolacca americana) je rostlina z čeledi phytolaccaceae. Pochází z Severní Ameriky, kde byla pěstována jako léčivá rostlina. Jetel lékařský byl přivezen do Evropy v 17. století a od té doby se pěstuje v našich zahradách. Dnes je jetel lékařský považován za jednu z nejznámějších bylin s léčivými účinky.

Jetel lékařský obsahuje mnoho užitečných látek, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Mezi tyto látky patří například fytoncidy, saponiny, třísloviny nebo flavonoidy. Vzhledem k tomu, že jetel lékařský obsahuje tolik u

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email