cesmína paraguayská a hubnutí

Potřebujeme: 1 lžičku sypaného zeleného čaje, 1 lžičku čaje maté (cesmína paraguayská), 1 lžičku čaje pu-erh, 3 dl vroucí vody. Potřebujeme: 1 lžičku pampelišky, 1 lžičku kopřivy, 1 lžičku listů černého rybízu, 1 lžičku pelyňku, 3 dl vroucí vody. Nic zaručeného, univerzálního, snadného a rychlého na celulitidu není, ale o tom také není ani článek. Při této kúře se nečistí jenom lymfa, ale i tělesný odpad (odumřelé tkáně a buňky), odpad z potravin odchází všemi vylučovacími kanály – střeva, plíce, ledviny, kožní póry. Další dny po kúře začínáme lehčí stravou (nejlépe veganskou a kvalitním pitným režimem). Vzniklou směs masírujeme silnými krouživými pohyby do kůže, pak pevně omotáme potravinářskou fólií a necháme hodinu působit. Trpí jí většina obézních žen, ale nevyhýbá se ani štíhlým.. Celulitidu obvykle najdeme na stehnech, hýždích, bocích a břiše. Dolíčkovitá, hrbolatá, nehezká kůže, podobná kůře pomeranče, je nepřítelem mnoha dívek i žen. Potřebujeme: 8 kapek 100% přírodního éterického oleje ze skořice, 5 kapek éterického oleje rozmarýnového a 5 kapek citronového a 5 kapek cypřišového, 2 dl olivového, mandlového či sezamového oleje, potravinářskou fólii.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email