chia semínka na hubnutí

Slovo „chia“ se objevilo v našich obchodech a na internetu jakožto superpotravina, která nám pomůže zhubnout. Ale opravdu to tak je?

Existuje mnoho důkazů, které podporují tvrzení, že chia semínka jsou dobrá pro hubnutí. Například:

1. Chia semínka jsou bohatým zdrojem vlákniny. Jedna lžíce chia semínek obsahuje 10 gramů vlákniny, což je 40% doporučené denní dávky. Vláknina pomáhá zpomalit trávení, takže se cítíte déle sytí.

2. Chia semínka jsou také bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin. Tyto kyseliny pomáhají spalovat tuky a udržovat hladinu cukru v krvi stabilní.
Chia semínka jsou skvělá přísada do jídel, která může pomoci s hubnutím. Jsou plná vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin, které jsou prospěšné pro zdraví a také pomáhají s metabolismem. Chia semínka mohou také pomoci regulovat hladinu cukru v krvi a zabránit náhodným výkyvům hladiny cukru v krvi, které by mohly vést ke zvýšení chuti k jídlu nebo k nadváze.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email