chronický zánět tlustého střeva

Domácí CRP test vám ukázal zvýšené hodnoty a váháte, zda zůstat v posteli a zahájit samoléčbu, anebo se raději vydat k lékaři? V případě virového onemocnění, tedy CRP do 40 mg/l, je návštěva lékaře obvykle zbytečná. Jaká hladina CRP je považována za normální a kdy už naopak mluvíme o nepřirozeném zvýšení? Za přirozené. Spojitost mezi hladinou CRP a rakovinou tlustého střeva zkoumala v roce 2004 i studie zveřejněná v časopise JAMA, podle které měli zhruba třikrát vyšší riziko vzniku onkologického onemocnění ti lidé, jejichž naměřené hodnoty CRP přesahovaly. Při jeho poškození se vyvíjí zánětlivá odpověď, během které je CRP ve zvýšené míře tvořen játry a následně vylučován do krve. Při infekcích, poškození tkáně anebo vlivem úrazu se hladina CRP tedy přirozeně zvyšuje, a to už. A právě naměřené CRP hodnoty mohou být při určování diagnózy velice nápomocné. Hladina CRP se zjišťuje vždy z krve. Nevýhodou CRP vyšetření je nízká specifita. Na základě jednotlivých hodnot mohou totiž lékaři posoudit, o jaký typ obtíží se jedná a zahájit tak přesně cílenou léčbu. V boji proti rezistenci na antibiotika hraje tedy CRP vyšetření důležitou roli.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email