čínská redukční dieta

Redukční dieta je velmi efektivní způsob, jak zhubnout. Pomáhá tělu spalovat více kalorií a urychluje metabolismus. Je vhodná pro lidi, kteří chtějí zhubnout rychle a efektivně. Dieta se skládá ze 3 fází:

První fáze: Začíná se snižováním příjmu kalorií na 1200-1500 kcal/den. Jídelníček se skládá ze 75% bílkovin, 20% tuků a 5% sacharidů. Denně se doporučuje pít 2 litry tekutin (nejlépe voda nebo bylinkový čaj).

Druhá fáze: Přibližně po 2-3 týdnech se může přijem kalorií postupně zvyšovat na 1700-2000 kcal/den. Jídelníček
Čínská redukční dieta je velmi účinná při snižování tělesné hmotnosti. Pomáhá nejen zhubnout, ale také detoxikovat tělo, což je prospěšné pro celkové zdraví. Dieta se skládá ze čtyř fází, které postupně snižují příjem kalorií. Fáze jsou rozděleny do týdnů a v průběhu každé fáze se mění jídelníček. Jelikož je čínská redukční dieta velmi přísná, doporučuje se ji držet pod dohledem lékaře nebo nutritionisty.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email