cinske penize

Huawei to odmítá a v Česku o sponzoringu jedná i s dalšími vysokými školami v Česku.. Huawei chce podporovat vzdělávání talentovaných studentů v Evropě a zvyšování jejich kvalifikace v odvětví informačních a komunikačních technologií,“ konstatoval mluvčí firmy v Česku Jiří Janeček.. Huawei vozí dlouhodobě evropské studenty do svého sídla v Šen-čenu a do výzkumných zařízení v Pekingu. V Česku je Huawei dlouhodobě v konfliktu se státem. Darovací smlouva mezi Huawei a Vysokou školou technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích. Škola podepsala memorandum o spolupráci s Huaweiem už v roce 2016 při návštěvě tehdejšího premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) v Pekingu.. Pro Huawei to mimo jiné znamená stop v budování mobilních sítí páté generace, kterými by v budoucnu měla putovat většina dat lidí i firem v Česku.. Milionový dar od ní teď přijala Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, jednají s ní i další školy. Dar od Huaweie nyní přijala Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích. Letos v červnu začal v Polsku soud s Wang Weijingem, někdejším manažerem Huaweie.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email