Co je to harmonelo?

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo?

A:Harmonelo je český výrobce sirupů a doplňků stravy, které obsahují CBD, Colostrum, Kolagen, Aloe vera, Probiotika, Čekanku, Goji a Inulin.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo stojí za Harmonelo?

A:Harmonelo má podporu několika světově uznávaných odborníků z řad imunologie, kteří se aktivně podílejí na vývoji.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak jsou sirupy Harmonelo vytvořeny?

A:Sirupy Harmonelo jsou vytvořeny speciální technologií (tekutá forma), která dodává sirupům kvalitativně několika násobně účinnější formu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Harmonelo liší od běžných výrobků na podporu imunity?

A:Běžné výrobky na podporu imunity jsou proti těmto produktům jen slabý odvar. Harmonelo nabízí výrazně kvalitnější a účinnější formu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je hlavní důraz Harmonela?

A:Hlavním důrazem Harmonela je zdravý životní styl. Produkty Harmonelo nabízejí účinné a přirozené doplňky stravy pro posilování imunitního systému.

Harmonelo (CBD, Colostrum, Kolagen, Aloe vera, Probiotika, Čekanka, Goji, Inulin) je český výrobce sirupů a doplňků stravy, není to jen pouhý prodejce. Má podporu několika světově uznávaných odborníků z řad imunologie, kteří se aktivně podílí na vývoji. Sirupy Harmonelo jsou vytvořeny speciální technologii (tekutá forma), která dodává sirupům kvalitativně několika násobně účinější formu. Běžné výrobky na podporu imunity jsou proti těm to produktům jen slabý odvar. Věděli jste, že 70% imunitního systému je ve střevech? Harmonelo není jen značka je to zdravý životní styl.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email