co jíst při bezlepkové dietě

Pokud trpíte celiakií nebo jinou formou bezlepkové intolerance, musíte se stravovat podle striktních pravidel. Vyhněte se všem potravinám, které obsahují lepek, a snažte se jíst co nejvíce potravin s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. Dejte si pozor také na to, abyste nejedli příliš mnoho potravin s vysokým obsahem cukru. Pokud si nejste jisti, jestli některá potravina obsahuje lepek, raději ji vynechte.

Mezi potraviny, které byste měli jíst při bezlepkové dietě, patří maso, ryby, vejce, ovoce a zelenina. Doporučuje se také jíst čerstvě mletou celozrnnou mouku a obiloviny bez lepku.
U bezlepkové diety je třeba vyhnout se potravinám, které obsahují lepek. Lepek je protein, který se nachází v obilovinách, jako je pšenice, žito a oves. Těstoviny, chléb, cereálie a další potraviny, které jsou z obilovin, byste měli ze svého jídelníčku vyloučit. Místo toho byste měli jíst maso, ryby, ovoce a zeleninu. Pokud budete jíst potraviny bez lepku, nebudete trpět nemocemi, jako je celiakie nebo chronická enteropatie.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email