co na imunitu pro děti

Zima se blíží a s ní i chřipková sezona. Jak tedy podpořit imunitu vašich dětí?

Především je důležité, abyste se postarali o to, aby vaše děti měly dostatek vitamínů a minerálů. Tyto látky podporují imunitní systém a pomáhají tělu bojovat proti virům a bakteriím. Doporučujeme proto pravidelně konzumovat ovoce a zeleninu, které jsou bohaté na vitaminy a minerály. Také byste měli zařadit do jídelníčku maso nebo ryby, které jsou bohaté na železo. Železo podporuje imunitní systém tím, že pomáhá tvorbě krve, která je nezbytná pro transport živin a kyslíku do vš
Děti jsou obzvlášť náchylné k nemocem, proto je důležité, abyste se o jejich imunitu starali. Najdete zde několik tipů, jak podpořit imunitu vašich dětí:

– Snažte se jim dodávat dostatek vitamínů a minerálů. Vitamín C a řada dalších vitamínů a minerálů jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému. Zajistěte, aby vaše děti jedly dostatečné množství ovoce a zeleniny každý den. Pokud si myslíte, že vaše dítě nejí dostatečné množství potravin bohatých na vitamíny a minerály, můžete mu podávat multivitaminový doplněk.

– Podporuj

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email