coca cola zero hubnutí

Coca Cola Zero a hubnutí
Mnoho lidí se domnívá, že Coca Cola Zero je vhodná pro dietu, protože neobsahuje cukr. To je pravda, ale jen částečně. Coca Cola Zero obsahuje aspartam, který se v těle metabolizuje na fenylalanin. Fenylalanin je aminokyslina, která je součástí proteinů. Když se ale fenylalanin rozkládá na další složky, tělo vylučuje toxický metabolity, které mohou poškodit ledviny a játra.
Coca Cola Zero je nejnovější verzí oblíbeného nápoje, která obsahuje asi o 30 % méně cukru než Coca Cola Original. Coca Cola Zero se také liší svou nižší kalorickou hodnotou a má vyvážený poměr živin. Díky tomu se Coca Cola Zero stala ideálním nápojem pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo udržet si svou váhu.

Pokud jste se rozhodli začít s hubnutím, určitě byste měli omezit nebo úplně vyloučit sladké nápoje ze svého jídelníčku. To platí i pro dietní verze sladkých nápojů, jako je Coca Cola Zero. I když nemá žádné kalorie nebo cukry, stále obsahuje umělé sladid

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email