Colostrum je stále více populární pro své pozitvní účinky na zdraví

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je colostrum?

A:Colostrum je první mléko produkované všemi savci během těhotenství. Má vysokou koncentraci protilátek, klíčových živin, růstových faktorů a dalšího, které nenajdeme v žádném jiném zdroji.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak colostrum pomáhá zlepšovat zdraví?

A:Colostrum podporuje správnou funkci zažívacího traktu, posiluje imunitu, napomáhá při regeneraci buněk, zpomaluje stárnutí a podporuje funkci mozku a zlepšuje náladu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak colostrum pomáhá při zdraví střev?

A:Colostrum podporuje zdraví střev především díky sekreci bílkovin IgA, které jsou protilátkou a klíčovým hráčem v imunitní funkci. Růstové faktory a protein laktoferin v colostru stimulují růst střevních buněk a posilují střevní stěnu, což může pomoci zabránit střevní propustnosti.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak colostrum podporuje imunitní systém?

A:Colostrum je vysoce koncentrované v protilátkách IgG a IgA, bílkovinách, které bojují proti bakteriím. Colostrum je zvláště účinné v boji proti problémům s horními cestami dýchacími a je využíváno vrcholovými sportovci k podpoře imunitního systému a zvýšení výkonu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak colostrum pomáhá při zdraví mozku?

A:Kolostrum pomáhá buňkám efektivněji komunikovat a bylo prokázáno, že zlepšuje neurologické cesty a plasticitu. Colostrum může být použito pro zdraví mozku a podporu nálady.

Colostrum si získává popularitu v oblasti výživových doplňků, a to z dobrého důvodu. Colostrum je plné protilátek, živin a imunitních faktorů nabízí nespočet zdravotních výhod a je poměrně dobře snášeno.

Důležitým faktorem je, že kolostrum není z mléka, ale místo toho se často označuje jako „první mléko“ a je produkováno všemi savci během těhotenství. Kolostrum má vysokou koncentraci protilátek, klíčových živin, růstových faktorů a dalšího, které nenajdeme v žádném jiném zdroji.

Kolostrum podporuje zdraví novorozenců a zvířat. Studie však ukazují, že suplementace pro dospělé může podporovat zdraví střev, chránit před bakteriemi, posílit imunitu a zlepšit zdraví mozku.

Jak colostrum pomáhá zlepšovat zdraví?

Zdraví střev

Střevo (střevní trakt) je odpovědné za rozklad a vstřebávání živin a také hraje zásadní roli při detoxikaci a imunitní funkci. Ve skutečnosti je ve střevech více než 80% imunitního systému.

Studie prokázaly, že colostrum podporuje zdraví střev, a to především díky sekreci bílkovin IgA, které jsou protilátkou a klíčovým hráčem v imunitní funkci. Nízké hladiny sigA by přispívají k autoimunitním zdravotním problémům a problémům s trávením. Růstové faktory a protein laktoferin v colostru stimulují růst střevních buněk a posilují střevní stěnu, což může pomoci zabránit střevní propustnosti.

Imunitní systém

Colostrum je vysoce koncentrované v protilátkách IgG a IgA, bílkovinách, které bojují proti bakteriím. Colostrum zvláště účinné v boji proti problémům s horními cestami dýchacími a je využíváno vrcholovými sportovci k podpoře imunitního systému a zvýšení výkonu.

Regenarace buněk

Suplementace colostrem, především díky svým růstovým faktorům, pomáhá při růstu svalů, při opravě svalů a chrupavek, při hojení a regeneraci kostí. Někteří lékaři využívají colostrum k podpoře hojení kloubů, občasných zánětů a ztuhlosti.

Zdraví mozku

Snad nejpůsobivější výhodou colostra je jeho použití pro zdraví mozku a podporu nálady. To dává smysl, když vezmete v úvahu, jak rychle se mozek dítěte vyvíjí. Kolostrum pomáhá buňkám efektivněji komunikovat a bylo prokázáno, že zlepšuje neurologické cesty a plasticitu. 

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email