colostrum pro děti dr max

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je kolostrum?

A:Kolostrum, nebo také mlezivo, je mléko, které se tvoří v mléčné žláze před porodem a které se prvotně po porodu objeví, než mléčné žlázy začnou produkovat „plnohodnotné mléko“.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek kolostra na zdraví dítěte?

A:Kolostrum je dobré na podporu imunitního systému a zdravý chod organizmu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je Harmonelo Colostrum 500ml doporučován pro děti od 4 let?

A:Harmonelo Colostrum 500ml je chutný, probiotický sirup s vysokým obsahem colostra, který je vhodný pro děti od 4 let při boji nejen s virovým onemocněním.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Harmonelo Colostrum 500ml vhodný pouze pro děti?

A:Ne, Harmonelo Colostrum 500ml je vhodný pro dospělé i děti, kteří potřebují podpořit svůj imunitní systém a zdravý chod organismu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde je možné zakoupit Harmonelo Colostrum 500ml?

A:Harmonelo Colostrum 500ml není dostupný v lékárnách ani v obchodech, ale lze jej zakoupit online přes oficiální webovou stránku výrobce.

Colostrum pro děti dr max zde nenajdete 🙂 Povím vám, ale něco o Harmonelo Colostrum 500ml. Kolostrum, nebo také mlezivo, je mléko, které se tvoří v mléčné žláze před porodem a které se prvotně po porodu objeví, než mléčné žlázy začnou produkovat „plnohodnotné mléko“. Je dobré na podporu imunitního systému a zdravý chod organizmu. Pro boj nejen s virovým onemocněním doporučuji Harmonelo Colostrum 500ml, je to chutný, probiotický sirup s vysokým obsahem colostra, vhodný pro děti od 4 let.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email