cukrovková dieta

Jak se vyhnout cukrovce

Cukrovka je onemocnění, které postihuje celý svět. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je cukrovka jednou z nejčastějších civilizačních chorob. Cukrovka se týká více než 422 milionů dospělých na celém světě a každoročně způsobuje 2,6 milionu úmrtí.

Cukrovka je onemocnění způsobené nadměrnou hladinou krevního cukru. Krevní cukr se nazývá glukoza a je to hlavní zdroj energie pro naše tělo. Glukoza vstupuje do našeho těla především prostřednictvím potravy, kterou jíme. Naše tělo ji potom pou
Cukrovková dieta je strava, která se zaměřuje na snížení příjmu sacharidů a tuků. Vychází se z toho, že cukrovka je onemocnění, které je způsobeno nadměrným příjmem sacharidů. Sacharidy jsou látky, které se v těle metabolizují na glukózu, která je hlavním zdrojem energie pro buňky. Tukové kyseliny jsou metabolity, které se ukládají do tukových zásob a jsou pak pomalu metabolizovány. Cukrovková dieta proto snižuje příjem sacharidů a tuků, aby se zabránilo nadměrnému ukládání tuku v těle.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email