definice zdraví dle who

Pojem zdraví dle WHO

Zdraví je stav dobrého fyzického, duševního a sociálního well-beingu a nikoli pouze absence choroby nebo nemoci. WHO definuje zdraví jako stav plného fyzického, duševního a sociálního rozvoje, který umožňuje každému člověku žít co nejplnohodnotnější život.
Zdraví je stav, kdy je tělo plně funkční a schopné se samo ochránit před nemocemi. Tělesné zdraví zahrnuje dobrou fyzickou kondici, ale i duševní a sociální rovnováhu. Kromě toho musí být člověk zdravý i duševně, aby mohl žít plnohodnotný život.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email