definice zdraví dle who

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co nabízí Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultur, určené k dennímu užívání a podpoře imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo Slim?

A:Harmonelo Slim je nový produkt s devíti složkami, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká sleva se nabízí při nákupu čtyř balení Harmonelo Slim?

A:Při nákupu čtyř balení Harmonelo Slim nabízíme slevu 40%.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu vydělat nějakou korunu navíc s Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí zajímavý způsob přivýdělku. Můžete se podívat na článek, který popisuje, jak si zajistit stálý příjem.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho jsou produkty Harmonelo vhodné?

A:Produkty Harmonelo jsou vhodné pro všechny lidi, kteří chtějí podporovat své zdraví a životní pohodu. Produkty jsou vhodné i pro lidi s konkrétními potřebami, např. pro ty, kteří chtějí snížit svou nadváhu, podpořit své klouby nebo zlepšit své zažívání.

Pojem zdraví dle WHO

Zdraví je stav dobrého fyzického, duševního a sociálního well-beingu a nikoli pouze absence choroby nebo nemoci. WHO definuje zdraví jako stav plného fyzického, duševního a sociálního rozvoje, který umožňuje každému člověku žít co nejplnohodnotnější život.
Zdraví je stav, kdy je tělo plně funkční a schopné se samo ochránit před nemocemi. Tělesné zdraví zahrnuje dobrou fyzickou kondici, ale i duševní a sociální rovnováhu. Kromě toho musí být člověk zdravý i duševně, aby mohl žít plnohodnotný život.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email