délka střev člověka

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:0

A:Sirupy a produkty Harmonelo jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí podpořit své zdraví a imunitní systém. Tyto výrobky jsou vhodné pro boj proti nadváze, pro klouby, vitalitu, psychickou pohodu a proti zácpě.

Člověk má dva trávicí trakty – tenké a tlusté střevo. Délka střev je odlišná u různých lidí, ale průměrná délka střeva člověka je asi 6 až 7 metrů.

Trávicí trakt začíná ústní dutinou, kde se potrava štěpí na jednotlivé složky. Potom se potrava vyvine přes hltan do žaludku, kde dochází ke kvašení a dalšímu rozkladu potravy. Potom se potrava vyvine do tenkého střeva, kde dochází k trávení a absorbování potravy. Nakonec se potrava vyvine do tlustého střeva, kde dochází k poslednímu rozkladu potravy a jejímu vyloučení z těla.
I když se to nezdá, délka střev člověka je velmi důležitá pro zdraví. Střeva jsou orgánem, který se stará o trávení potravy a vylučování odpadních látek. Jsou také důležitým orgánem imunitního systému. Člověk by měl mít asi 6 metrů střev, ale většina lidí má jen asi 3 metry. To může způsobit problémy s trávením potravy a vylučováním odpadních látek.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email