diabetická dieta v těhotenství

Těhotenství je pro ženy s diabetem vždycky náročné. Ať už jste typ 1 nebo typ 2, musíte se o sebe extra starat, abyste zajistili, že vaše dítě bude zdravé a vy také. Jakmile se dozvíte, že čekáte miminko, měla byste okamžitě kontaktovat svého lékaře a začít s diabetickou dietou.

V prvních týdnech těhotenství je důležité, abyste si udržovali stabilní hladinu cukru v krvi. To znamená jíst pravidelně a vyhnout se velkým výkyvům glykemie. Pokud možno, měla byste jíst 5-6 menších jídel denně namísto 3 hlavních. Vaše strava by m

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email