diabetická dieta zásady

Jaké potraviny jsou vhodné pro diabetiky?

Diabetická dieta se od běžné stravy liší především v tom, že je nutné omezit příjem cukru a sacharidů. Je důležité jíst často, ale v malých porcích. Vyhněte se nasyceným tukům a volte raději tuky rostlinného původu. Zařaďte do svého jídelníčku hodně ovoce a zeleniny. Vláknina je pro diabetiky velmi důležitá, proto byste ji měli konzumovat co nejvíce. Pokud možno, jezte celozrnné potraviny. Pokud budete dodržovat tyto zásady, určitě se vám dařit bude!
Pokud jste diabetici, vaše strava hraje velmi důležitou roli v udržování zdraví. Je důležité si uvědomit, že existuje mnoho různých typů diabetu, takže neexistuje jediná „správná“ diabetická dieta. Nicméně, existují některé obecné zásady, kterými byste se měli řídit při sestavování svého jídelníčku.

Zaměřte se na konzumaci potravin s vysokou nutriční hodnotou. To znamená jíst mnoho čerstvého ovoce a zeleniny, celozrnných obilnin, bohatých na bílkoviny a zdravých tuků. Snažte se omezit konzumaci cukru, soli a nezdravých tuk

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email