dieta keto faza 1

Naše tělo se skládá z mnoha orgánů, které spolupracují, abychom zůstali živi a zdraví. Jedním z těchto orgánů je mozek, který reguluje naši hladinu cukru v krvi. Když jíme nadměrné množství sacharidů, naše tělo je přetěžováno a naše hladina cukru v krvi stoupá.

To může vést ke zvýšenému riziku onemocnění srdce, cukrovky a dalších zdravotních problémů. Ketonová dieta je strava, která omezuje příjem sacharidů a podporuje použití ketolátek jako hlavního zdroje energie. Faza 1 keto-diety spočívá v tom, že si musíte uvě
První fáze diety keto je zaměřena na to, abyste přestali jíst sacharidy a začali jíst více tuků. V této fázi byste měli jíst asi 70% tuků, 25% bílkovin a 5% sacharidů. Sacharidy jsou pro organismus velmi důležité, ale pokud chcete dosáhnout ketózy, musíte je omezit. Během první fáze diety keto je důležité si uvědomit, že se vaše tělo bude muset adjusting k novému stravovacímu režimu. To znamená, že se mohou objevit některé negativní účinky, jako je únava nebo hlad. Tyto pocity jsou však normální a obvykle trvají jen několik dní.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email