dieta keto hipocalorica

Pokud se rozhodnete pro keto dietu, je důležité dodržovat následující pravidla:

1. Vyhněte se jídlům s vysokým obsahem sacharidů. Místo toho zaměřte svou pozornost na tuky a bílkoviny. Sacharidy jsou totiž hlavním zdrojem energie pro tělo, a pokud je budete omezovat, nebude mít dostatek energie.

2. Jídla by měla být čerstvá a nutričně vyvážená. Pokud si myslíte, že si můžete dovolit jíst fast food nebo jiné nezdravé potraviny, jste na omylu. Keto dieta vyžaduje čerstvé a zdravé potraviny, které jsou bohaté na bílkoviny a tuky.

3. Pijte dostatek tek
Pokud jste na dietě keto hipocalorické, jídelníček by měl být přizpůsoben tak, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám. Měli byste se poradit se svým lékařem nebo dietetikem, abyste zjistili, jaký typ stravy a jaké potraviny jsou pro vás vhodné.

Dieta keto hipocalorická je zaměřena na snížení příjmu kalorií, takže je důležité sledovat, kolik kalorií jíte každý den. Jako orientační hodnotu byste měli konzumovat asi 1000-1200 kalorií. Ve svém jídelníčku byste měli také omezit nebo eliminovat určité skupiny potravin, jako jsou tuky, sacharidy a bílkoviny. Dop

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email