dieta podle břicháče toma

Pokud jste si mysleli, že všechny diety jsou stejné, pak se plete! Existuje mnoho různých typů diet, které se liší nejen v tom, co doporučují jíst, ale také v tom, proč jsou účinné. Některé diety jsou zaměřeny na snížení hmotnosti, jiné na zlepšení zdraví a některé dokonce na oboje.

Jednou z méně známých diet je dieta podle břicháče Toma. Tato dieta byla vytvořena speciálně pro lidi s problémy s trávením. Bylo prokázáno, že tato dieta pomáhá snižovat nepohodlí a urychluje trávení.

Dieta podle břicháče Toma je založena na stravě bohaté na vlákninu a
Břicháče Toma je oblíbený postava ze série Simpsonovi. Je to slavný boxer, který se ale neustále potýká s váhou. Aby byl břicháč fit, musí dodržovat speciální dietu. Podle něj je strava důležitým faktorem při udržování kondice a zdraví.

Tomaova dieta obsahuje hodně masa, ryb a špenátu. Také se mu doporučuje jíst často, ale v menších porcích. Denně by měl sníst minimálně 5krát, aby tělo neztratilo svoji energii. Břicháčova dieta se také liší od ostatních lidí, protože on sám trpí celiakii – nemůže tedy jíst žádné obiloviny. Proto je pro něj doplňke

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email