dieta při celiakii

Dieta při celiakii je nedílnou součástí léčby onemocnění. Celiakie je autoimunitní onemocnění, které se projevuje intolerancem lepku. Pokud nemocný jí potraviny s lepkem, dochází k poškození sliznice tenkého střeva, což vede k narušení funkce trávicího ústrojí a vyvolává zánětlivé reakce v těle. Proces trávení je narušen, dochází ke ztrátě vitamínů a minerálů, což může vést k různým zdravotním problémům. Proto je důležité dodržovat správnou dietu bez lepku, která pomůže zabránit poškození sliznice střeva a podporuje zdravý životní styl.
Při celiakii je důležité dodržovat správnou dietu, která vyloučí gluten. Gluten je bílkovina, která se nachází v obilninách jako je pšenice, žito a ječmen. Pro osoby s celiakii je důležité vyhýbat se potravinám, které obsahují gluten nebo jsou kontaminovány glutenem.

Existuje mnoho potravin, které mohou osoby s celiakii bezpečně jíst. Mezi ty patří maso, ryby, ovoce, zelenina, brambory, rýže a pohanka. Také existuje řada potravin bez glutenu, které lze snadno sehnat v obchodě. Tyto potraviny jsou často označeny jako „bezlepkové“ nebo „pro celiaky“.

Osoby s celiakii by se měly t

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email