dr max vitaminy na imunitu

Naše tělo potřebuje vitaminy a minerály k tomu, aby bylo zdravé a mohlo se efektivně bránit proti nemocem. Existují různé způsoby, jak si tělo vytvořit a udržet dobrou imunitu – od vhodné stravy, přes dostatek spánku až po fyzickou aktivitu. Mezi často doporučované vitaminy na imunitu patří vitamin C, selen nebo také omega-3 mastné kyseliny. Vitamin C je možné získat například z čerstvých plodů nebo zeleniny, ale i ze suplementace. Selen naleznete ve svých oblíbených potravinách, jako jsou maso, celozrnné výrobky nebo luštěniny. Omega-3 mastné kyseliny se bohužel nevyskytují příliš
Existuje mnoho způsobů, jak podpořit imunitu. Mezi ty nejčastější patří konzumace vitaminů a minerálů, dodržování zdravého životního stylu a pravidelné cvičení. Dr. Max nabízí široký sortiment vitaminových doplňků, které vám pomohou udržet imunitu v těle na vysoké úrovni.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email