dysbióza střev

Příznaky dysbiózy střev

Dysbióza je v podstatě nerovnováha ve střevní mikroflóře. Mikroflóra je komplex potravinových bakterií, které žijí v našich střevech a jsou nezbytné pro zdraví. Tyto bakterie se podílejí na trávení potravy, ochraně střeva před škodlivými bakteriemi a tvorbě vitamínů. Dysbióza může být způsobena špatnou stravou, antibiotiky, stresorem nebo jinými faktory, které narušují rovnováhu mikroflóry.

Příznaky dysbiózy mohou zahrnovat průjem nebo zácpu, nadýmání, bolesti břicha, nepohodlí v konečníku a dokonce i deprese. Pokud
Dysbióza je nerovnováha v mikroflóře ve střevech. Může se objevit kvůli narušení rovnováhy mezi prospěšnými a škodlivými bakteriemi, které jsou přítomny ve střevech. Dysbióza může také vzniknout kvůli nadměrnému užívání antibiotik nebo jiných léků, které mohou zničit prospěšné bakterie. Dysbióza může také nastat v důsledku nedostatečného trávení nebo absorpce potravy.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email