enzymy tenkého střeva

Enzymy jsou bílkoviny, které urychlují chemické reakce v těle. Tenké střevo je orgán, který se nachází mezi žaludkem a konečníkem. Jeho hlavní funkcí je trávení potravy.

Tenké střevo produkuje enzymy, které pomáhají trávit potravu. Tyto enzymy rozkládají bílkoviny na aminokyseliny, tuky na glycerol a mastné kyseliny a sacharidy na glukózu. Bez těchto enzymů by trávení potravy nebylo možné.
Enzymy tenkého střeva jsou nedílnou součástí zažívacího traktu. Podporují trávení a přeměnu potravy na energetické zdroje. Existuje mnoho typů enzymů tenkého střeva, které se liší svou funkcí a složením. Některé z nich jsou produkovány samotným trávicím traktem, jiné jsou dodávány s potravou. Pokud je v těle nedostatek enzymů tenkého střeva, mohou se objevit problémy s trávením, což může mít vliv na celkové zdraví.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email