glukany imunita

Další vlna koronaviru se šíří v populaci a Státní zemědělská a potravinářská inspekce proto varuje před „zaručenými recepty“ a „zázračnými prostředky“. SZPI přitom zakázala již sedm šarží nevyhovující křemeliny s obsahem olova až 5,6 mg/kg a hliníku až 13 500 mg/kg.. Značná část na trhu nabízených výrobků, především pak doplňků stravy, přitom obsahovala zakázaná a nedoložená léčebná tvrzení, což SZPI hodnotí jako zneužití krizové situace. Z kontrol SZPI ale vyplývá, že tento „lék“ často obsahuje těžké kovy, především pak nadlimitní množství olova a hliníku.. Na vlnu obav z nákazy a pocitu ohrožení zdraví pak hbitě nasedli další distributoři údajných zázračných prostředků; inspekce pro Vitalia.cz popsala, které se těší popularitě, a přitom jsou samy o sobě rizikem.. I vzhledem k tomu chce inspekce produkty z křemeliny (což je v zásadě hornina tvořená schránkami rozsivek obsahující především křemen a jílovité materiály) častěji a systémově kontrolovat.. Rostoucí snaha spotřebitelů předcházet rizikům nákazy koronavirem, ale i riziku dalších nemocí ústí podle SZPI v rostoucí poptávku po produktech, jejichž konzumace může představovat a často také představuje naopak zdravotní rizika.. Nabízený je coby prostředek prevence civilizačních chorob, stárnutí a jako „účinný antioxidant“.. Nadměrná konzumace amygdalinu může přitom končit i smrtí a spotřebitelé by měli zpozornět vždy, narazí-li na produkt obsahující spojení B. Jak již bylo řečeno, největší rizika představují zejména doplňky stravy a s nimi spojená zdravotní, nebo dokonce léčebná tvrzení, která jsou mimochodem zcela zakázána..

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email