hubnutí po padesátce

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se tělo mění po padesátce?

A:Hormonální změny způsobují, že se tukové zásoby přesouvají z dolních částí těla (boků, stehen) do horních částí (pas, břicho), což má za následek typické „pomerančového“ tvaru postavy. Změny hladiny hormonů ovlivňují i metabolismus – spalování kalorií se zpomaluje.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený způsob péče o tělo po padesátce?

A:Je důležité starat se o své tělo srovnatelným způsobem jako doposud, protože jinak byste riskovali nepříjemné onemocnění, jako je cukrovka či vysoký krevní tlak.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotických kultur, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo Slim?

A:Harmonelo Slim je nový produkt nabízející devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Nabízí Harmonelo slevu na nákup?

A:Harmonelo nabízí slevu 40% při nákupu čtyř balení produktů.

Padesátka je věk, kdy se tělo začíná měnit a není to jen o tom, že přibíráte na váze. Hormonální změny způsobují, že se tukové zásoby přesouvají ze spodních částí těla (boků, stehen) do horních částí (pas, břicho), což má za následek typické „pomerančového“ tvaru postavy. Změny hladiny hormonů ovlivňují i metabolismus – spalování kalorií se zpomaluje. Proto je důležité, abyste se o své tělo po padesátce starali srovnatelným způsobem jako doposud, protože jinak byste riskovali nepříjemné onemocnění, jako je cukrovka či vysoký krevní
Jaké jsou nejčastější chyby, které lidé dělají, když se snaží zhubnout po padesátce? Pokud chcete skutečně shodit pár kil, je důležité si uvědomit, že váš metabolismus se zpomaluje a že vaše tělo potřebuje méně energie. Proto je třeba se vyvarovat následujících chyb:

Pití alkoholu: Alkohol má negativní vliv na metabolismus a navíc podporuje tvorbu tuku.

Jedení nezdravých potravin: Snažte se jíst čerstvé a nutričně bohaté potraviny, které vám dodají energii, ale nezatěžují vás. Vyhněte se fast foodu, sladkostem a dalším „nezdravým“

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email