hubnutí po vysazení antidepresiv

Jak se vyhnout jo-jo efektu po vysazení antidepresiv

Mnoho lidí, kteří užívají antidepresiva, se obávají, že po vysazení léků se budou vracet depresi a nebudou moci hubnout. To se nazývá jo-jo efekt. Jo-jo efekt se objevuje, když se člověk snaží omezit nebo vynechat jídlo, aniž by změnil své stravovací návyky nebo začal cvičit. Člověk sice na chvíli shodí pár kilogramů, ale pak se opět přibrat a dostat se do stejné situace, jako byla před tím. Pokud chcete skutečně hubnout a udržet si novou váhu, musíte se naučit novým stravovacím návykům a za
Jakmile se rozhodnete vysadit antidepresiva, je důležité, abyste o tom informovali svého lékaře. Společně s lékařem byste měli stanovit, jaký bude nejlepší postup pro vás. V některých případech může být vhodné, abyste se poradili s psychologem nebo psychiatrem.

Při vysazení antidepresiv je také důležité dodržovat určitá pravidla:

– Snažte se nevysazovat ze dne na den, ale zvolte spíše postupný přechod.

– Pokud se budete cítit hodně podráždění nebo nepokojní, informujte o tom svého lékaře. Možná budete muset znovu zvážit svou decision.

– Dodr

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email