hubnutí podle krevní skupiny

Jaké jsou výhody hubnutí podle krevní skupiny?

Hubnutí podle krevní skupiny je založeno na tom, že každá krevní skupina má svůj vlastní metabolický typ, který ovlivňuje to, jak tělo tráví potravu. Podle tohoto konceptu by měli lidé s různými krevními skupinami jíst různé potraviny, aby dosáhli nejlepších výsledků při hubnutí.

Existují nějaké vědecké důkazy podporující tento koncept? Ve skutečnosti existuje několik studií, které tento koncept podporují. Například jedna studie z roku 2002 zjistila, že lidé s různými krevními skupinami mají různé

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email