hydrolyzovaný kolagen na pleť

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Hydrolyzovaný vepřový kolagen?

A:Hydrolyzovaný vepřový kolagen je typ kolagenu, který se získává z vepřového masa a je nejpodobnější kolagenu, který obsahuje naše tělo.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak hydratační sirup Harmonelo Flexi pomáhá kloubům?

A:Harmonelo Flexi obsahuje směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie, což pomáhá udržet normální stav kloubů. Kolagen zabezpečuje pružnost a sílu kloubů, MSM podporuje obnovu tkáně, chondroitin pomáhá chránit chrupavky a boswelie snižuje záněty.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je sirup Harmonelo Flexi vhodný pro vegetariány?

A:Harmonelo Flexi obsahuje kolagen z vepřového masa, takže není vhodný pro vegetariány a vegany.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se sirup Harmonelo Flexi užívá?

A:Sirup Harmonelo Flexi se užívá jednou denně po jídle. Doporučená dávka je 30 ml, kterou můžete rozpustit v malém množství vody nebo si ji přidat do smoothie.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je sirup Harmonelo Flexi určený?

A:Sirup Harmonelo Flexi je vhodný pro lidi, kteří mají problémy s klouby nebo chtějí preventivně chránit své klouby. Také je vhodný pro ty, kteří chtějí podpořit přátelské střevní bakterie.

V Harmonelo Flexi je použitý hydrolyzovaný vepřový kolagen, který je člověku nejbližší a pro klouby a pohybový aparát je vhodnou variantou. Hydrolýza zajištuje účinné štěpení aminokyselinových řetězců, a tím zvyšuje vstřebatelnost a syntézu kolagenu.

 

Harmonelo Flexi 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email