jadlospis diety keto

Jednoduchý a přehledný jídelníček pro dietu keto

Dieta keto je vhodná pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo si udržet svou váhu. Ketoza je stav, kdy tělo začne spalovat tuky místo uhlohydrátů. Jedinou formou energie, kterou tělo při ketóze použije, jsou tuky. Proto je důležité, abyste do svého jídelníčku zahrnuli dostatek tuků.

Proteinové potraviny by měly tvořit 25-30 % vašeho jídelníčku. To je dostatek proteinu, který vám poskytne potřebné aminokyseliny a živiny, aniž byste byli nadměrně zatěžovaní ledvinami. Vláknina by měla tvořit asi 10-15
Dieta keto je vhodná pro lidi, kteří chtějí zhubnout, a to zejména tuk z břicha. Při této dietě se omezuje příjem sacharidů na 50 gramů denně. To znamená, že se musíte vyvarovat potravin, které jsou bogaté sacharidy, jako je cukr, bílý chléb, rýže a tak dále. Místo toho byste měli jíst potraviny bohaté na tuky a bílkoviny, jako jsou maso, vejce, avokádo, ořechy a semínka. Tyto potraviny vám dodají energii a pomohou vám zhubnout.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email