jak dlouhá jsou lidská střeva

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouhá jsou lidská střeva?

A:Průměrná délka lidských střev je asi 6,9 metru (22 stop).


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik měří tenké střevo a jakou má funkci?

A:Tenké střevo měří asi 6 metrů a jeho hlavním úkolem je trávení a vstřebávání potravy.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouhé je tlusté střevo a jakou má funkci?

A:Tlusté střevo měří asi 1,5 metru a jeho hlavním úkolem je vylučování odpadu z těla.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co jsou to produkty Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotických kultur, vhodné pro podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Harmonelo Slim?

A:Harmonelo Slim je nový produkt, který je jedinečný svým obsahem devíti složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy. Při nákupu čtyř balení je sleva 40%.

Pokud mluvíme o délce střev, je třeba si uvědomit, že existují dva hlavní typy: tenké střevo a tlusté střevo. V průměru má člověk asi 6 metrů střev. To znamená, že pokud byste se rozvinuli na plochu, na kterou byste se vešli, byli byste asi dlouzí jako auto.

Pojďme se podívat na tyto dva typy střev podrobněji. Tenké střevo je nejdéle ze všech částí trávicího traktu – měří asi 6 metrů. Jeho hlavním úkolem je trávení a vstřebávání potravy. Tlusté střevo je kratší, měří asi 1,5 metru. Hlavním úkolem tlustého střeva je vylu
Lidská střeva jsou nejdelší orgán v těle. Ve skutečnosti, průměrná délka lidských střev je asi 6,9 metru (22 stop). Tato čísla se liší v závislosti na věku, pohlaví a dalších faktorech.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email