jak dlouho užívat probiotika

Probiotika by měla být užívána po dobu nejméně tří až čtyř týdnů, aby byly efekty viditelné. Pokud budete probiotika užívat déle, nebude to škodit, ale po třech až čtyřech týdnech se doporučuje pauza. Můžete znovu začít užívat probiotika každých šest měsíců nebo tak, jak je to pro vás vhodné.

Užívám, probiotika od společnosti Harmonelo (Lacto) 500ml a zkoušel jsem je i po antibiotikách. Osvědčilo se mi užívat je měsíc a po měsíci se mi srovnal střevní mikrobiom, skončily průjmy a střevní potíže.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email