jak dlouho užívat probiotika

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často je doporučeno užívat Harmonelo Lacto 500ml?

A:Doporučuje se užívat probiotika nejméně tři až čtyři týdny, aby byly efekty viditelné. Po této době je vhodné udělat pauzu a znovu začít užívat probiotika každých šest měsíců nebo podle individuální potřeby.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co obsahuje Harmonelo Lacto 500ml?

A:Harmonelo Lacto 500ml je chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů, které jsou šetrně ošetřeny tzv. tyndalizační technologií.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody užívání Harmonelo Lacto 500ml?

A:Harmonelo Lacto 500ml pomáhá udržovat normální stav střevní mikrobioty a zlepšuje hladkost a průchodnost střev. Díky unikátní kombinaci probiotických kmenů je vhodné užití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká byla zkušenost autora s užíváním Harmonelo Lacto 500ml?

A:Autor zkoušel Harmonelo Lacto 500ml i po užívání antibiotik a po měsíci užívání se mu srovnal střevní mikrobiom, skončily průjmy a střevní potíže.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je vhodné užívat probiotika déle než 3-4 týdny?

A:Ano, pokud budete probiotika užívat déle, nezpůsobí to žádné škody. Nicméně, po třech až čtyřech týdnech se doporučuje udělat pauzu, aby mohly přátelské bakterie si zachovat svůj účinek a nevznikaly rezistence na konkrétní kmeny probiotik.

Probiotika by měla být užívána po dobu nejméně tří až čtyř týdnů, aby byly efekty viditelné. Pokud budete probiotika užívat déle, nebude to škodit, ale po třech až čtyřech týdnech se doporučuje pauza. Můžete znovu začít užívat probiotika každých šest měsíců nebo tak, jak je to pro vás vhodné.

Užívám, probiotika od společnosti Harmonelo (Lacto) 500ml a zkoušel jsem je i po antibiotikách. Osvědčilo se mi užívat je měsíc a po měsíci se mi srovnal střevní mikrobiom, skončily průjmy a střevní potíže.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email