jak jíst tresčí játra

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:0

A:Novým produktem Harmonelo je Harmonelo Slim, který obsahuje devět složek výborně kombinovaných pro snížení nadváhy. Při nákupu čtyř balení se může využít sleva 40%.

Při nakupování tresčích jater se vždy ujistěte, že jsou čerstvá. Pokud si je koupíte v obchodě, kde se prodávají čerstvé ryby, měly by být játra ve skladovacím prostoru chladná a čistá. Játra by měla být také elastická a lesklá.

Pokud si tresčí játra chcete uvařit doma, doporučujeme je nejprve marinovat. Marinování změkčí chuť jater a dodá jim zvláštní aroma. Použijte na to směs octa, koření a bylinek podle svého gusta. Následně je opečte na pánvi nebo grilu a podávejte s rýží nebo salátem.
Tresky jsou vynikajícím zdrojem živin, které pomáhají udržovat zdraví jater. Jsou bohaté na vitamin A, selen a další látky, které podporují funkci jater. Tresčí játra můžete jíst samostatně nebo je přidat do salátu či jiného jídla. Pokud si je chcete užít samostatně, doporučujeme je orestovat či grilovat.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email